Akademski zbor Filozofskog fakulteta Concordia discors povodom nove sezone organizira audicije za nove članove.

Dragi naši budući pjevači i pjevačice, Jesenski rokovi su gotovi, nova akademska godina počinje, a s njome počinje i nova zborska sezona.

Tijekom listopada krećemo u nove zborske pobjede, a to znači da održavamo audicije za nove članove našeg veselog kolektiva!! Dođi na audicije u našoj obljetničkoj i slavljeničkoj godini koje će se održati  16.,22.,23., i 29. listopada od 20.00 sati na Filozofskom fakultetu u Zagrebu gdje ćemo te dobro nahraniti, napojiti i opustiti, a naši dirigenti će poslušati tvoj raspon i glasovne mogućnosti.

Naravno, ne zaboravi pripremiti jednu pjesmu sebi za dušu jer takve su nam najdraže! Kako bi ove audicije bile posebnije, ove sezone slavimo našu 15. godinu postojanja. Stoga se pripremite za krasna tuzemna i inozemna putovanja kao i veliki slavljenički koncert koji nas iščekuje.

Dođi i uživaj!