Listopad je mjesec strave i užasa, stoga je prikladno da se promocija knjige koja započinje scenom strave i užasa održi upravo u sjeni Noći vještica. Pozivaju se svi zainteresirani da svojim dolaskom počaste Knjižnicu Bogdana Ogrizovića (Preradovićeva 5, Zagreb) u utorak 26.10.2021., u 19:00 sati, kako bi nazočili promociji ovogodišnjeg hita Beskrajno ljeto: smaknuće Brandona Brycea kojeg potpisuje mladi autor i student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Mislav Gleich.

”Beskrajno ljeto” psihološki je triler protkan motivima kao što su izgubljenost, tinejdžerska ljubav, depresija, te bitka sa samim sobom. Knjigu je preporučila i novinarka Karolina Lisak Vidović, a prema HRT-u ujedno je i jedna od najtraženijih knjiga ovog ljeta.

Na promociji će govoriti književni kritičar, teoretičar i autor Tin Lemac, magistar engleskog jezika i književnosti Neven Brlek, te autor Mislav Gleich.

Primjerak knjige moći će se kupiti na licu mjesta.

Promocija će biti održana uz potrebne mjere zaštite od COVID-a 19, što podrazumijeva nošenje maski i ograničen broj mjesta (30-ak sjedećih mjesta).

Beskrajno ljeto: smaknuće Brandona Brycea