Lovi vas trema pri izlaganju seminara? Knedla vam stoji u grlu, a dlanovi se znoje kao da je cijelo vrijeme ljeto? Pred publikom se osjećate ogoljeno i ranjivo te imate osjećaj da ih uopće ne zanima to što prezentirate?

Ako ste na bilo koje od ovih pitanja odgovorili potvrdno, čitate pravi tekst!

Klub studenata fonetike Eufonija organizira Prezentaonicu — dvodnevnu radionicu prezentacijskih i komunikacijskih vještina koja će vam pomoći da samouvjereno vladate govornicom, a da jedino pitanje nakon izlaganja bude ”Pa dobro, gdje ste tako dobro naučili prezentirati?”

• 28. i 29. travnja od 19:00 do 21:00 sati
  • Dvorana DI, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
  • Prijaviti se možete putem obrasca

Na Prezentaonici će se obraditi teme poput kompozicije izlaganja, neverbalne komunikacije i straha od javnog nastupa i podučit će vas se vrsnoj govornoj izvedbi koja će prenijeti vaš glas i sadržaj prezentacije do svakog pojedinca u publici.

70% zaposlenih osoba vjeruje kako su komunikacijske i prezentacijske vještine važne za napredovanje na poslu. Stoga nemojte biti u onih 30% te se već danas prijavite kako bismo vam pomogli da postanete vrhunski prezentator!

Za više informacije pogledajte na Facebook stranici i Instagram profilu Kluba studenata fonetike Eufonija.