Novi događaj u organizaciji Kluba studenata pedagogije FFZG i internacionalne kompanije AMS

Koja je uloga LinkedIn-a kao poveznice završetka studija i tržišta rada?

LinkedIn je trenutno jedna od vodećih platformi koja daje mogućnost direktnog prezentiranja vlastite obrazovne i profesionalne pozadine velikom broju poslodavaca iz različitih industrija.

Bivši studenti FFZG-a, koji trenutno rade u internacionalnoj kompaniji AMS, primijetili su potencijal ove platforme koja bi studentima završnih godina mogla biti zanimljiv izvor informacija pri pronalasku posla.

Putem LinkedIn-a do bržeg zaposlenja je event kojim će se studentima približiti teme:

• Prisutnosti LinkedIn-a u Hrvatskoj i svijetu
  • Kreiranja vlastitog profila na LinkedIn-u
  • Pretraživanja poslova putem LinkedIn-ove tražilice
  • Razvoja kompanije AMS na hrvatskome tržištu rada

Predavanje će se održati 9. studenoga 2022. od 17 h do 19 h u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Predavanje je otvoreno za sve studente FFZG-a.

📝 Prijava za event

Putem LinkedIn-a do bržeg zaposlenja