Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2025. godini (prvi krug) stavka c) mobilnost DOKTORSKIH STUDENATA (KOTIZACIJE za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima).

• KRITERIJI za odabir kandidata na Filozofskome fakultetu

PRIJAVA: ONLINE I EMAILOM

Važna napomena: Kandidati se prijavljuju online, nakon čega svoje prijave obavezno šalju i emailom na: international@ffzg.hr

Prijava se sastoji od online prijave i dokumentacije (sken @ u jednome pdf dokumentu) koja se šalje na: international@ffzg.hr

1. Rok za online prijavu: najkasnije do 12:00 sati ponedjeljak 21. listopada, 2024.
  2. Rok za slanje CJELOKUPNE dokumentacije (u jednome pdf dokumentu) je do 13:00 sati 21. listopada na: international@ffzg.hr.

Online platforma se zaključava u 12:00 sati u ponedjeljak 21. listopada, stoga je online obrazac potrebno pravovremeno ispuniti i učitati. Nakon toga obrazac i CJELOKUPNU DOKUMENTACIJU u jednome pdf dokumentu poslati najkasnije:  do 13:00 sati 21. listopada na: international@ffzg.hr.

Doktorski studenti se obavezno u prijavi za konferenciju prijavljuju kao studenti doktorskoga studija Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, te u svim ostalim materijalima i publikacijama navode kao studenti Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Na Natječaj se mogu prijaviti:

• Doktorski studenti zaposlenici Filozofskoga fakulteta
  • Doktorski studenti Filozofskoga fakulteta koji nisu zaposlenici Filozofskoga fakulteta

Doktorski studenti moraju biti upisani u doktorski studij tijekom prijave i tijekom mobilnosti.

Aktivno sudjelovanje na konferenciji podrazumijeva izlaganje ili poster prezentaciju.

Trošak kotizacije refundirat će se do maksimalnoga iznosa od 300 EUR.

Pristupnici nakon online prijave dokumentaciju šalju Povjerenstvu Filozofskoga fakulteta (international@ffzg.hr).  Nakon što Povjerenstvo Fakulteta izvrši rangiranje, prijave će biti dostavljene Sveučilištu u Zagrebu koje određuje konačnu rang listu.