Nakon donošenja odluke o prelasku na on-line održavanje nastave, moramo se pripremati za sljedeću fazu mjera u svrhu suzbijanja zaraze korona virusom. Iako takve mjere nisu donesene, moramo se pripremati da će u narednim danima ili tjednima na nacionalnoj razini biti dana preporuka da se poveća rad od kuće i poduzmu sve mjere za smanjivanje socijalnih kontakata.

Stoga vas molimo da svu nastavu, prema već postojećoj Odluci, održavate online, a sve konzultacije putem elektroničke pošte. Ukoliko ste u ovom razdoblju planirali kolokvije ili druge oblike provjere znanja studenata, molimo da ih također održavate putem Omege ili nekog drugog oblika učenja na daljinu.

Također vas molimo da preispitate potrebu za održavanjem sastanaka s većim brojem sudionika.

Studentice i studente molimo da sve svoje upite nastavnicima, tajništvima i ostalim fakultetskim službama upućuju elektroničkom poštom.

Uprava Fakulteta