Drage kolegice i kolege,

nakon donošenja odluke o prelasku na on-line održavanje nastave i u skladu s novim Preporukama za rad stručnih službi na Sveučilištu, želim vas obavijestiti da će naš Info-centar i Studentska služba raditi skraćeno radno vrijeme, svaki dan od 10.00 do 12.00 sati.

Iako, dakle, postoji mogućnost da osobno nešto riješite u Studentskoj službi molim vas ipak da u skladu s preporukama o smanjenju svih socijalnih kontakata SVE molbe, sve zahtjeve za izdavanjem potvrda i sve upite upućujete direktno elektroničkom poštom na prodekanica.nastava@ffzg.hr.

Molbe molim vas šaljite na obrascu Opće molbe, kao privitak uz eventualnu potrebnu dokumentaciju.

Ukoliko su zahtjevi opravdani i molbe odobrene, u Studentskoj službi ćemo ih automatski provesti, bez da vi osobno dolazite u Studentsku službu.

O ishodu ćete također biti obaviješteni mailom.

Stojim na raspolaganju za sva daljnja pitanja.

Pazite na sebe i budite zdravi!

Srdačno,

prodekanica za nastavu i studente
doc. dr. sc. Tanja Bukovčan