Poštovane studentice i studenti,

želimo Vas obavijestiti da smo od danas aktivirali plan za rad nastavnika, stručnih i tehničkih službi u izvanrednim okolnostima, a nakon što je sinoć Nacionalni stožer civilne zaštite preporučio svim poslodavcima da organiziraju rad od kuće za što veći dio zaposlenika.

Od danas, nastavnici rade od kuće, a organizirana su dežurstva u stručnim i tehničkim službama.

Studentska služba sa studentima radi svaki dan od 10.00 do 12.00 sati.

S obzirom na odluku Nacionalnog stožera kojom se obustavlja rad knjižnica, naša knjižnica će od danas provoditi samo skeniranja na zahtjev korisnika. Detaljnije upute o tome bit će objavljene na mrežnim stranicama knjižnice i Fakulteta.

Još jednom Vas podsjećamo na preporuke koje smo dali jučer:

• Svu komunikaciju i zahtjeve prema stručnim i tehničkim službama treba upućivati preko elektroničke pošte ili telefonski. Socijalne kontakte je potrebno izbjegavati osim kada su oni nužni.
  • Razmjena dokumenata, koje zaposlenici ili studenti trebaju predati na obradu stručnim službama ili ih preuzeti nakon obrade, odvija se posredno tako da se dokumentacija ostavlja i preuzima na posebno označenom stolu pored porte.

Zbog mjera predostrožnosti, Fakultet će se zaključavati u 16.00 sati.

Stojimo Vam na raspolaganju za sve upite i nejasnoće te molimo da se držite svih preporuka za zaustavljanje širenja zaraze.

Srdačan pozdrav,

Uprava Filozofskog fakulteta