Napokon malo dobrih vijesti! Statičari su danas pregledali zgrade Fakulteta i obje su (glavna zgrada i zgrada Knjižnice) unatoč manjim oštećenjima dobile “zelenu naljepnicu” što znači da su sigurne za korištenje.

Stoga je od sutra moguće dolaziti na Fakultet, ali u kontroliranom režimu s obzirom na pandemiju. Broj ljudi koji istodobno mogu boraviti u zgradi jest maksimalno 25 pa molimo sve nastavnike da se prije dolaska na Fakultet obavezno najave prodekanu za organizaciju koji će ulazak i izlazak koordinirati s portom Fakulteta. Nastavnici na fakultet mogu dolaziti radi preuzimanja potrebnih materijala, bez duljeg zadržavanja ili ako doma nemaju uvjeta za održavanje (snimanje) online nastave pa to moraju činiti iz fakultetskih ureda.

Od četvrtka će se postupno organizirati i rad stručnih službi, prema planu koji će biti dogovoren s voditeljima službi.

O načinu organizacije rada i odvijanju poslovnih procesa u trenutnim okolnostima bit ćete pravodobno informirani.