Raspisan je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 – Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u ak. god. 2020./2021. za aktivnosti: podučavanje (za nastavno osoblje  te za nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH); kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (za nastavno osoblje); osposobljavanje (za nastavno i nenastavno osoblje). Prijave su moguće do utorka 16. lipnja 2020. do 12 sati (podne).

VAŽNE NAPOMENE:

• UPUTE za izdavanje dokumenata Dokaz o zaposlenju; te Suglasnost dekanice
  • Za potpis i pečat na dokument Prijedlog nastavnog plana / plana rada kojemu je POTPISNIK na Filozofskome fakultetu: prodekan izv. prof. dr. sc.  Dragan Bagić, PRAVOVREMENO poslati ispunjeni dokument na: tsveljo@ffzg.hr
  • Pristupnici su obvezni pročitati Natječaj i Upute Sveučilišta u Zagrebu
  • Prijave su moguće do utorka 16. lipnja 2020. do 12 sati (podne).
  • Prijava je u ovoj fazi samo ON-LINE. Prijavnu dokumentaciju je potrebno sačuvati s obzirom da će se dostavljati Sveučilištu u Zagrebu naknadno.
  • Najraniji datum početka mobilnosti: 1. kolovoza 2020.

Prilozi: