Zbog nemogućnosti fizičke razmjene uslijed pandemije, Sveučilište u Cincinnatiju, SAD predlaže nastavak suradnje s partnerskim sveučilištima u virtualnom obliku i na teme aktualne u trenutnom globalnom okruženju, te poziva zainteresirane predavače da do 8. rujna 2020. podnesu svoje prijave za  prvu virtualnu mini-konferenciju koja će se održati 29. listopada 2020. (od 7.30 do 9.30 sati EST) na temu Best Practices for Innovative Teaching and Engaging Students during the COVID-19 PandemicPredavači svoje prijave šalju Sveučilištu u Cincinnatiju.

Više detalja o formatu i ciljevima mini-konferencija, načinu izlaganja i prijave možete pronaći u privitku.

Sveučilište u Cincinnatiju dodatno poziva nastavnike i istraživače s partnerskih sveučilišta da predlože teme za sljedeće mini-konferencije (predviđene za prosinac 2020. i veljaču 2021.):

• a discipline of common interest to all our partner institutions (such as supply chain, artificial intelligence or other relevant subjects)
  • aspects of the research process across the spectrum of disciplines (such as creative/visual, scholarship of teaching and learning)
  • a theme that could engage research and non-research faculty (such as innovative virtual ways to teach/research/learn or work with community/industry partners in response to the pandemic).

Prijedlozi za teme se mogu poslati na: staff@unizg.hr