Odlukom Fakultetskog vijeća studenti i studentice iz potresom zahvaćenih područja, a kojima je kao posljedica potresa nastala šteta, oslobađaju se u cijelosti plaćanja participacije u troškovima studija za ak. god. 2020./2021.

Studentima i studenticama iz stavka 1. ovog članka, koji su do donošenja ove odluke uplatili participaciju u troškovima studija za ak. god. 2020./2021., iznos uplaćene participacije biti će vraćen nakon što podnesu zahtjev za povrat uz dokaz o nastanku štete i prijavljenom prebivalištu na području Sisačko-moslavačke, Zagrebačke i Karlovačke županije, za koje je Vlada RH proglasila katastrofu.

Za pokretanje postupka oslobođenja od plaćanja participacije studenti se moraju obratiti s molbom na adresu voditeljice Studentske službe Vesne Gregurić (vgreguri@ffzg.hr) do 1. ožujka 2021. godine. Preporučuje se studentima da što prije podnesu navedenu molbu kako bi izbjegli moguće poteškoće pri korištenju Studomata prilikom upisivanja predmeta u ljetnom semestru.