Imate tremu prije izlaganja? Dogodi vam se da zaboravite što ste htjeli reći pa ne znate što biste? Pitate se jeste li mogli svojoj publici zanimljivije izložiti sadržaj? Nakon izlaganja vjerujete da niste iskoristili sav svoj potencijal i pokazali sve što znate i možete? U tom slučaju Klub studenata fonetike Eufonija nudi svima zainteresiranima priliku da to promijene!

KSF Eufonija organizira radionicu komunikacijsko-prezentacijskih vještina za studente svih godina studija koja će se održati u dva dijela. Prvi dio odvijat će se u utorak 6. travnja, a drugi dio u četvrtak 8. travnja 2021. preko Zoom platforme.

Projekt Prezentaonica zamišljen je kao dvije povezane radionice u kojima će se na interaktivan način obrađivati i obuhvatiti sljedeće teme:

• Prvi dio: 06.04. – kompozicija govora, profiliranje publike i strah od javnog nastupa
  • Drugi dio: 08.04. – govorna izvedba, neverbalna komunikacija i izgovor

Broj polaznika je ograničen, stoga ako želite unaprijediti svoje prezentacijske i komunikacijske vještine, požurite i prijavite se putem ovog obrasca.