Kluba studenata sociologije „Diskrepancija“ (KSSD) obavještava da će se ovogodišnji simpozij pod nazivom ”Društvo rizika: promišljanje nesigurnosti u globaliziranom svijetu” održati od 23. do 25. ožujka na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Ovim simpozijem KSSD nastojat će pod sociološko povećalo staviti socijalne dimenzije izazova koji nas danas okružuju te pronaći neke odgovore na njih. Dva koncepta objedinjena u jednu granu sociologije, koja se posebno dotiču ove tematike, svakako su rizik i nesigurnost, zbog čega su odlučili posvetiti posebnu pozornost postavljajući ih u središte simpozija.

KSSD poziva da se upoznate s Pozivom za prijavu na simpozij. Odvažite li se potom na tematsko izlaganje, prijaviti se možete ovdje. Službeni jezik simpozija je hrvatski, no izlaganja se mogu održati i na engleskom jeziku. Sve druge detalje i moguće izmjene možete saznati putem naših društvenih mreža diskrepancija.hr, Facebook i Instagram.