Ministarstvo znanosti i obrazovanja je objavilo:

Financijska potpora dodjeljuje se organizatorima znanstvenih i znanstvenostručnih skupova u razdoblju od 1. siječnja do 31. prosinca 2022. godine.

Zahtjevi se podnose zaključno s danom 20. travnja 2022. godine.

U cilju uspješne prijave na Natječaj, molimo prijavitelje da pošalju prijavnu dokumentaciju na e-mail: projekti@ffzg.hr najkasnije do 14. travnja 2022. kako bi Ured za znanost i projekte pravovremeno osigurao potpis Uprave.

Za prijavu na Javni poziv za organizaciju znanstvenih i znanstvenostručnih skupova potrebno je ispuniti elektronički obrazac koji je dostupan na poveznici webObrasci te priložiti ostalu dokumentaciju.

Zahtjevi za financijsku potporu se podnose u tiskanome ili elektroničkome obliku.

Za prijavu na Javni poziv za organizaciju znanstvenih i znanstvenostručnih skupova od iznimnog značaja za Republiku Hrvatsku, zahtjev se podnosi u tiskanom obliku Obrazac za prijavu (obrazac je dostupan i na mrežnoj stranici Ministarstva).

Podaci potrebni za ispunjavanje obrasca za prijavitelje koji prijavljuju skup putem Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu:

• Matični broj: 3254852
  • OIB: 90633715804
  • IBAN: HR1823600001101311177

Više o otvorenim natječajima možete pronaći na mrežnoj stranici Otvoreni natječaji – Projekti (unizg.hr)