Ove godine Psihozij se održava osmi put po redu, ali prvi puta hibridnim putem, uživo na Fakultetu i na platformi Zoom. Samo neka od predavanja i radionica koji vas očekuju su:
  • “Should I stay or should I go? Strategije izbora kratkoročnih i dugoročnih partnera” (prof. dr. sc. Meri Tadinac)“
  • “Djecu ipak ne donosi roda – važnost seksualne edukacije adolescenata” (okrugli stol – moderatorica: prof. dr. sc. Gordana Keresteš, sudionici: doc. dr. sc. Tanja Jurin, prof. dr. sc. Aleksandar Štulhofer, mr. sc. Maja Gabelica Šupljika, doc. dr. sc. Bruna Profaca)
  • “Employer branding u modernom odjelu ljudskih potencijala” (Ana Spasojević, mag. psych.)

Prijave su već počele te traju do 25. 4. 2022. za aktivne sudionike (koji žele svoje istraživanje ili poster predstaviti svim ljubiteljima psihologije) i do 29. 4. 2022. za sve ostale željne znanja iz područja psihologije (pasivne sudionike). Više informacija možete pronaći uz obrazac za prijavu.

8. kongresu studenata psihologije Psihozij