Upisi na preddiplomske studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u akademskoj godini 2022./2023. odvijat će se isključivo online putem aplikacije FFZG online upisi.

Upisi će započeti u utorak 19. srpnja 2022. u 9.00 sati i trajat će do petka 22. srpnja 2022. u zaključno 14.00 sati.

Kako biste ubrzali postupak predaje zahtjeva za upis potrebno je prethodno pripremiti sljedeću dokumentaciju u digitalnom obliku:

• fotografija studenta,
  • fotografija prednje strane osobne iskaznice,
  • fotografija stražnje strane osobne iskaznice,
  • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima upisa,
  • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima školarine (ako je potrebno ju platiti).

Detaljnije informacije o pripremi digitalne dokumentacije možete pronaći na poveznici UPUTE ZA UPIS.

Preporučuje se ispuniti upisni zahtjev u utorak 19. srpnja 2022. godine zbog mogućnosti potrebe dopune upisne dokumentacije. Potpuni upisni zahtjev treba biti predan do četvrtka 21. srpnja 2022. godine.

Troškovi upisa u prvu godinu preddiplomskog studija koji uključuju upisninu i paket upisne dokumentacije (upisni list, prijavni list, studentsku iskaznicu, ugovor, osiguranje studenta od posljedica nesretnog slučaja) u akademskoj godini 2022./2023. iznose 270,00 kuna. Za one studente koji već posjeduju studentsku SmartX karticu izdanu od Filozofskog fakulteta troškovi upisa i paketa upisne dokumentacije iznose 220,00 kuna.

Podaci za uplatu troškova upisnog paketa za 1. godinu preddiplomskog studija:

Poziv na broj: 1008-OIB pristupnika
Model: HR00
Šifra namjene: DEPT
Opis plaćanja: Upisni paket za 2022/2023.

Podaci za uplatu troškova školarine za 1. godinu preddiplomskog studija

Poziv na broj: 1005-OIB pristupnika
Model: HR00
Šifra namjene: DEPT
Opis plaćanja: Školarina za 2022/2023.

Uplatu možete izvršiti u FINI, banci, pošti ili internetskim bankarstvom. Moguća je uplata u dvije rate.

Okvirni opis postupka:

• Priprema potrebne digitalne dokumentacije:
    • fotografija studenta,
    • fotografija prednje strane osobne iskaznice
    • fotografija stražnje strane osobne iskaznice
    • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima upisa
    • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima školarine (ako ju je potrebno platiti)
  • Ispunjavanje online zahtjeva za upis,
  • Nadopuna dokumentacije putem online sustava (ako je potrebna nadopuna,  bit ćete obaviješteni elektroničkom poštom),
  • Primanje obavijesti putem elektroničke pošte o uspješno obrađenom upisnom zahtjevu,
  • Potvrda suglasnosti o obvezi slanja ugovora o studiranju, upisnog lista i izjave poštom fakultetu,
  • Preuzimanje ugovora o studiranju, upisnog lista i izjave putem online sustava za upise,
  • Slanje poštom ispisanih i potpisanih ugovora o studiranju (2 primjerka), upisnog lista (1 primjerak) i izjave (1 primjerak) na adresu:

Filozofski fakultet
Ivana Lučića 3
10 000 Zagreb

Napomena: Studenti koji ne pristupe upisu u naznačeno vrijeme gube pravo upisa, a Filozofski fakultet  Zagreb zadržava pravo naplate oportunitetnih troškova do visine punog iznosa školarine.