Akademski zbor Filozofskog fakulteta u Zagrebu Concordia discors u svibnju je na kvalifikacijskom nastupu odabran da predstavlja Grad Zagreb na 55. Susretu hrvatskih pjevačkih zborova koji se održao 24. i 25. rujna 2022. u Poreču i Vrsaru. Zbor je na tome natjecanju osvojio zlatnu plaketu i kvalitetom se opet pokazao kao dio skupine najboljih hrvatskih amaterskih zborova.

Zbor zahvaljuje Filozofskome fakultetu na potpori u cjelogodišnjemu radu bez čega ne bi bilo ni toga uspjeha.

U listopadu počinje nova sezona za koju se planiraju brojni nastupi, domaća i inozemna putovanja, gostovanja i suradnje se drugim zborovima te nastupi s istaknutim umjetnicima. Već se sada zbor priprema za skori nastup u Areni Zagreb o čemu više u nekoj skoroj obavijesti.

Pozivaju se svi zainteresirani s Filozofskoga fakulteta i iz cijeloga Zagreba da se priključe Concordiji discors na audicijama 5., 12. i 19. listopada 2022. u 20 sati.

Pridružite se Zboru u novoj uzbudljivoj sezoni!

Zapratite na :