S radošću pozivamo studente i zaposlenike Filozofskog fakulteta na promociju knjige Kako si? – znanstveno utemeljene lekcije kako sustavno raditi na psihološkoj dobrobiti” koju su priredili prof. dr. sc. Nataša Jokić-Begić, mag. psych. Tina Rukavina i mag. psych. Sandro Krašić – članovi i osnivači udruge kako si?.

Predstavljanje knjige održat će se u petak 7. listopada 2022. u 18 sati u dvorani D-5.

O knjizi će govoriti priređivači i urednik te recenzentice prof. dr. sc. Meri Tadinac i prof. dr. sc. Anita Vulić-Prtorić.

''Kako si? - znanstveno utemeljene lekcije kako sustavno raditi na psihološkoj dobrobiti''

”Kako si? – znanstveno utemeljene lekcije kako sustavno raditi na psihološkoj dobrobiti”