Pozivamo na predavanje ”Putem braće Seljan: hrvatsko iseljeništvo i multikulturalnost Brazila koje će se održati u srijedu 15. veljače 2023. godine, s početkom u 17:30 h u Etnografskom muzeju Zagreb (Trg Mažuranića 14, 10000 Zagreb).

Na predavanju će sudjelovati doc. dr. sc. Milan Puh s Fakulteta obrazovnih znanosti Sveučilišta Sao Paulo u Brazilu, Marija Živković, muzejska savjetnica Etnografskog muzeja Zagreb i izv. prof. dr. sc. Marijeta Rajković Iveta s Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Predavanje ''Putem braće Seljan: hrvatsko iseljeništvo i multikulturalnost Brazila''

Predavanje ”Putem braće Seljan: hrvatsko iseljeništvo i multikulturalnost Brazila”