Pozivamo vas na otvorenje izložbe studentskih radova “KVART ZA MENE / GRAD ZA MENE” nastalih u suradnji Arhitektonskog i Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u akademskoj godini 2022./2023.

Radovi su realizirani suradnjom studenata i voditelja na kolegiju “Radionica 3 – Urbanizam” (voditelj prof. emeritus Tihomir Jukić) na Diplomskom studiju Arhitektura i urbanizam (AF) i kolegiju “Održivi urbani razvoj – participativni pristup” (voditeljica izv. prof. Jana Vukić) na diplomskom studiju sociologije (FF). Uz voditelje u projektu su sudjelovali asistenti Kristina Perkov (AF) i Bruno Šimac (FF).

Otvorenje izložbe održat će se u ponedjeljak 20. veljače 2023. godine s početkom u 12:00 sati u auli Knjižnice Filozofskog fakulteta.

Izložba studentskih radova