Centr za kognitivnu znanost – Center for Cognitive Science poziva sve na gostujuće predavanje profesora Todda Oakleyja, američkog kognitivnog znanstvenika. Profesor Oakley će održati interaktivno predavanje o kognitivnoj znanosti i karijerama u kognitivnoj znanosti na poziv Centra za kognitivnu znanost, a u sklopu promidžbe novog združenog diplomskog studija Filozofskog fakulteta i Fakulteta elektrotehnike i računarstva – Applied Cognitive Science.

Predavanju će se pridružiti i nekolicina nastavnika koji sudjeluju u izvođenju novog programa te će kratko predstaviti studij i odgovarati na pitanja prisutnih.

• Mjesto održavanja: Dvorana B1 – Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
  • Vrijeme održavanja: četvrtak, 20. travnja, 17:30h
Centr za kognitivnu znanost