Pozivamo sve na za završnu konferenciju projekta IRCiS – Integracija djece izbjeglica u školama: istraživanje efikasnosti školskih intervencija u izgradnji pozitivnih međugrupnih odnosa djece izbjeglica i domicilne djece u Hrvatskoj, koju organizira Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Konferencija je namijenjena ključnim akterima uključenima u pružanje podrške obrazovanju i integraciji djece izbjeglica, a posebno školama koje su uključile ili se žele pripremiti za uključivanje djece izbjeglica, a održat će se 12. svibnja 2023. od 10 do 14:30 sati u dvorani Veleučilišta Edward Bernays (Ul. grada Vukovara 23, Zagreb).

Molimo da svoje sudjelovanje prijavite do 10. svibnja, a detaljnije su informacije dostupne na mrežnoj stranici projekta IRCiS.