U četvrtak, 11. siječnja, oko 12:45 sati došlo je do nepredviđenog prekida internetskog prometa prema zgradi Fakulteta. Nažalost, ova situacija rezultirala je nedostupnošću fakultetske web stranice, e-pošte i ostalih račnalnih servisa povezanih s Internetom.

Nadležna služba u CARNET-u odmah je obaviještena kako bi poduzela potrebne korake za rješavanje situacije. Tijekom vikenda, intenzivno smo poticali CARNET da riješi problem, a dobili smo obećanje da će otklanjanje problema započeti danas.

Unatoč privremenim poteškoćama, želimo vas obavijestiti da je e-pošta s nastavkom @𝗺.𝗳𝗳𝘇𝗴.𝗵𝗿 funkcionalna izvan zgrade fakulteta, dok je e-pošta s nastavkom @𝗳𝗳𝘇𝗴.𝗵r i dalje funkcionalna unutar zgrade fakulteta.

Hvala vam na razumijevanju i strpljenju dok radimo na rješavanju problema.