Od 27. do 29. veljače u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta uživajte u klasicima poput “Čovjeka s kamerom” i “Kronike jednog ljeta” te filmovima Krste Papića i Kreše Golika, ali i u recentnim nagrađenim filmovima poput “Blokade” Igora Bezinovića, “Srbenke” Nebojše Slijepčevića i “Slomljenog krila” Petra Krelje uz posebna gostovanja protagonista i autora.

Profesori i studenti komentirat će filmove i otkriti vam sjajne priče koje stoje iza njih, a posebni gosti će podijeliti svoje iskustvo prilikom stvaranja tih djela. Poslastica programa bit će studentske vizualne etnografije! Imat ćete iznimnu priliku vidjeti kvalitetne i zanimljive uratke vaših kolega te ćete s njima prodiskutirati o svemu što vas zanima u vezi amaterske izrade filma.

Program osmislio: Tin Bačun, Skladište znanja
Vizualno rješenje: Petra Kos, Merula
Programski odbor: Tamara Bakran, Tanja Bukovčan, Inja Cahun Kisić, Nikica Gilić, Petra Kos, Krunoslav Lučić, Višnja Pentić, Janica Tomić