Dr. Ali Fenwick, poznati psiholog i autor knjige ”Crvene zastavice, zelene zastavice: moderna psihologija za svakodnevnu dramu”, stiže na Filozofski fakultet u Zagrebu!

Oslobodite si ponedjeljak 22. travnja u 18 sati i pridružite nam se u dvorani D6 kako biste poslušali predavanje pod nazivom ”Using the power of social media to enhance well-being”, koje će se održati u organizaciji Odsjeka za psihologiju i izdavačkih kuća Znanje.

Dr. Ali Fenwick je stručnjak za ljudsko ponašanje i profesor organizacijskog ponašanja i inovacije na vrhunskoj poslovnoj školi s FT liste. Direktor je tvrtke Dr. Fenwick Lab for Human Behavior & Technology za istraživanje, obuku i savjetovanje, koja pomaže poslovnom svijetu i društvu u suvremenom okruženju, spajajući tehnologiju, ponašanje i mentalno zdravlje. Osim što je stručnjak u području bihevioralne psihologije, dr. Ali je i omiljeni psiholog na društvenim mrežama, koji svojim zabavnim i inovativnim pristupom privlači pažnju milijuna pratitelja.

Predavanje je otvoreno za sve! Vidimo se!