Pozivamo vas na Dan karijera koji organizira Odsjek za talijanistiku kao dio proslave 150. obljetnice Filozofskog fakulteta. Ovaj poseban događaj bit će prilika za interaktivno druženje s uspješnim alumnima talijanistike koji su ostvarili različite karijerne puteve.

Pridružite nam se u petak 26. travnja u 12 sati dvorani D7 Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Na programu su raznolike aktivnosti, uključujući radionicu o javnom govoru i retoričkim vještinama, okrugli stol te priliku za susret s brojnim zanimljivim gostima. Upoznat ćete se s alumnima talijanistike koji danas uspješno djeluju u različitim zanimanjima, uključujući prevoditelje, profesore, tumače, eksperte novih medija i mnoge druge.

Nemojte propustiti priliku za inspirativnim razgovorima i razmjenu iskustava s našim gostima!