Ured Europskog parlamenta u Hrvatskoj u petak 10. svibnja, u 14 sati, u dvorani D3  Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održava interaktivnu radionicu i predavanje “S mladima o mladima – europska priča” o radu europskih institucija, sudjelovanju na izborima za Europski parlament 9. lipnja i mogućnostima plaćenog stažiranja u Europskom parlamentu.  Ukoliko navedene teme zvuče zanimljivo svakako vas pozivamo da nam se pridružite!

Cilj ovog događaja je da kroz interaktivnu prezentaciju i radionicu studentima približimo rad Europskog parlamenta te pokažemo na primjerima iz svakodneovnog života specifično vezanima uz Hrvatsku, zašto je važan izlazak na europske izbore u lipnju, na koji način zastupnici u Europskom parlamentu iz Hrvatske utječu na vaše živote i kakve su mogućnosti za plaćeno stažiranje u europskim institucijama.