Čestitamo izv. prof. dr. sc. Ivani Hebrang Grgić – najbolje plasiranoj predstavnici tima Sveučilišta u Zagrebu na utrci Wings for Life World Run!

Svjetska humanitarna utrka Wings for Life održana je 5. svibnja 2024. i imala je sveukupno više od 265.000 sudionika. Trčalo se za one koji ne mogu, a sav prihod namijenjen je istraživanjima leđne moždine. Utrka nema dužinu, već pola sata nakon starta kreće presretačko vozilo. Kada „ulovi“ trkača, za njega je utrka gotova. Konačni poredak je po prijeđenim kilometrima trkača u trenutku prolaska vozila.

Ove godine u Zadru je bilo 8.000 sudionika, a i Sveučilište u Zagrebu je imalo svoj tim. Filozofski fakultet predstavljale su naše zaposlenice izv. prof. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić (18,7 km) i Maja Flegar (11,5 km).