Sveučilište u Zagrebu je raspisalo Erasmus+ Natječaj za mobilnost nastavnoga i nenastavnoga osoblja te za dolazak nenastavnoga osoblja iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA131) – Projekti mobilnosti za države članice EU-a i treće zemlje pridružene programu u akademskoj godini 2024./2025. za mobilnost od 1.10.2024. do 30.9.2025. i to za aktivnosti: poučavanje ili kombinirane mobilnosti u svrhu poučavanja i osposobljavanja ili osposobljavanje kao i mobilnosti dolaznih predavača iz stranih tvrtki.

Rok za prijavu: 31. svibnja do 12:00h (podne)

Molimo obavezno pročitajte

tekst Natječaja, Upute Sveučilišta u Zagrebu i Upute Filozofskoga fakulteta

Dodatno prenosimo informaciju Sveučilišta u Zagrebu o čestim pogreškama prilikom prijave:

• STA prijave nastavnog osoblja (mobilnost u svrhu poučavanja): mora postojati potpisani Erasmus+ sporazum (Privitak 4 uz Natječaj: POPIS);ž
  • važno je koristiti isključivo obrasce objavljene prilikom objave Natječaja;
  • potvrda o zaposlenju mora sadržavati minimalne podatke o prijavitelju (ime i prezime kandidata, titula, radno mjesto koje obnaša u trenutku prijave na Natječaj, duljina trajanja ugovora: određeno – obavezno navesti do kada/neodređeno) – v. upute Filozofskoga fakulteta
  • NE ČEKATI zadnji dan za podnošenja prijave u sustav zbog tehničke podrške u slučaju poteškoća (POSEBNA NAPOMENA: 30.05. 2024. – neradni dan u RH).