U sklopu projekta Od skandala do normalizacije: Teorijska i empirijska istraživanja govora mržnje u suvremenom javnom diskursu, 26. svibnja od 9.30 do 10.30 u Vijećnici Filozofskog fakulteta održat će se panel rasprava na temu

Govor protiv mržnje: mediji, nevladine udruge, donositelji politika i znanstvenici o odgovornosti i društvenim promjenama

 

Na panelu će sudjelovati:

  1. Martina Bolšec – novinarka i urednica Dnevnika Nove TV
  2. Renata Margetić-Urlić – glasnogovornica Ministarstva kulture i medija
  3. Vedrana Perišin – savjetnica Pučke pravobraniteljice
  4. Đana Luša – izvanredna profesorica na Fakultetu političkih znanosti
  5. Davor Nikolić – izvanredni profesor na Filozofskom fakultetu

Moderatorica: Gabrijela Kišiček, izvanredna profesorica na Filozofskom fakultetu.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže.

Također, svi zainteresirani za temu govora mržnje dobrodošli su na predavanja u sklopu projektnog sastanka koji će se održavati 25. i 26. svibnja u Vijećnici našeg Fakulteta.