Sveučilište u Zagrebu je raspisalo Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. (drugi krug) za c) mobilnost doktorskih studenata (KOTIZACIJE za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima) za prekograničnu mobilnost (01.07. do 31.12. 2021.).

Prijava se sastoji od ON-LINE prijave i slanja cjelokupne dokumentacije (1 pdf dokument e-mailom).

PRIJAVA: ON-LINE I EMAILOM

1. Rok za on-line prijavu: NAJKASNIJE do 12:00 sati 24. svibnja 2021.
  2. Rok za slanje CJELOKUPNE dokumentacije je do 14:00 sati svibnja na: tsveljo@ffzg.hr.

On-line platforma se zaključava u 12:00 h, stoga je on-line obrazac potrebno pravovremeno ispuniti i učitati. Nakon toga obrazac je potrebno ispisati, potpisati, te priložiti ostalu dokumentaciju. Sve materijale u jednome (1) pdf dokumentu poslati najkasnije do 14:00 sati 24. svibnja na: tsveljo@ffzg.hr

• Trošak kotizacije će se refundirati do maksimalnoga iznosa: 2.150,00 kn.
  • Aktivno sudjelovanje na konferenciji podrazumijeva IZLAGANJE ili POSTER PREZENTACIJU.
  • Iznimno se odobrava i sudjelovanje na ONLINE verzijama znanstveno-stručnih skupova.

Pristupnici prijave šalju Povjerenstvu Filozofskoga fakulteta.  Nakon što Povjerenstvo Fakulteta izvrši rangiranje, prijave će biti dostavljene Sveučilištu u Zagrebu koje određuje konačnu rang listu.

Natječaj i ostale informacije.