Sveučilište u Zagrebu je objavilo Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH u okviru Erasmus+ za razdoblje od 4. svibnja do 30. rujna 2022. za aktivnosti:

• podučavanje (nastavno osoblje te nenastavno osoblje iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje)
  • osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje).

Zbog raspodjele maksimalnog iznosa dostupnog na Natječaju, mogućnost daljnjih prijava na natječaj se obustavlja i natječaj se zatvara 28. travnja 2022. godine. Online prijave moguće je podnijeti do zaključno 28. travnja 2022. godine do 12 sati (podne). Kompletna prijava kandidata smatrat će se kada kandidat podnese online prijavu u roku te kada Sveučilište u Zagrebu zaprimi fizičku dokumentaciju kandidata (prijemni žig Sveučilišta) zaključno sa 28. travnjom 2022. Financijska potpora će se dodjeljivati prema redu zaprimanja prijava („first come, first served“).

UPUTE za prikupljanje dokumentacije na Filozofskome fakultetu, Natječaj i Upute Sveučilišta u Zagrebu

Molimo pristupnike da pročitaju Natječaj, Upute Sveučilišta u Zagrebu , te Upute za prikupljanje dokumentacije na Filozofskome fakultetu.