Akademski zbor Filozofskog fakulteta Concordia discors povodom nove sezone organizira pet audicija za nove članove.

Dođite na audicije koje će se održati 27. rujna u 20.00 sati, 3. i 10. listopada u 20.45 sati te 18. i 25. listopada u 20.00 sati na Filozofskom fakultetu u Zagrebu gdje će vas članovi Akademskog zbora Filozofskog fakulteta Concordia discors dobro nahraniti i napojiti, ispitati veoma bitna pitanja poput “Kako pravite Čokolino?”, “Koji vam je najdraži Pokémon?” i mnoga druga, a njihovi dirigenti će poslušati vaš raspon i glasovne mogućnosti. Naravno, ne zaboravite pripremiti jednu pjesmu sebi za dušu jer takve su članovima Concordia discors najdraže!

Pridružite se Akademskom zboru Filozofskog fakulteta Concordia discors u novoj uzbudljivoj sezoni!