Centar za podršku studentima i razvoj karijera Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta organizira predstavljanje sveučilišnog izbornog kolegija ”Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom”.

Prof. dr. sc. Lelia Kiš-Glavaš, koordinatorica studenata s invaliditetom ERF-a, će u srijedu, 24. siječnja 2024. godine od 19:30 sati putem platforme Teams, predstaviti sveučilišni izborni kolegij Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom i odgovarati na vaša pitanja vezana uz kolegij.

Prijaviti se možete putem sljedećeg online obrasca: Predstavljanje sveučilišnog izbornog kolegija “Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom”Prijave su otvorene do srijede, 24. siječnja 2024. u 12:00 sati, nakon čega će svi sudionici putem e-maila primiti poveznicu za online događaj.