Dragi srednjoškolci, poštovani roditelji i svi zainteresirani,

radujemo se najaviti Dan otvorenih vrata Filozofskog fakulteta koji će se održati 23. ožujka 2024. Ova manifestacija pružit će vam jedinstvenu priliku da istražite sve što naš fakultet nudi.

Pridružite nam se kako biste se upoznali s bogatstvom studijskih programa, istražili mogućnosti kombiniranja različitih smjerova, saznali sve o postupku upisa i zavirili u dinamičan studentski život na našem fakultetu.

Program i detaljnije informacije događanja bit će objavljeni uskoro. Pratite nas na mrežnoj stranici Filozofskog fakulteta te na društvenim mrežama Facebook i LinkedIn kako biste bili pravovremeno informirani.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku da istražite sve što Filozofski fakultet ima za ponuditi i donesete informirane odluke o svojoj akademskoj budućnosti.

Vidimo se na Danu otvorenih vrata! 😊