Na ovogodišnjoj Smotri Sveučilišta u Zagrebu, održanoj u virtualnom okruženju, priznanje za najsadržajniji virtualni štand ove je godine pripalo Filozofskom fakultetu, Fakultetu elektrotehnike i računarstva te Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu,  namijenjena učenicima završnih razreda srednjih škola, studentima i svim zainteresiranima, ove se godine održala u pod motom ”Klikni s faksom!”. Na Smotri su se predstavile 34 sastavnice Sveučilišta u Zagrebu – 31 fakultet i tri umjetničke akademije.

Čestitamo svima koji su osmislili i sudjelovali na predstavljanju Filozofskog fakulteta.

Dragi budući studenti, kliknite i posjetite virtualni štand Filozofskog fakulteta na kojemu možete saznati informacije o upisima, koji se sve studijski programi nude, koje su prednosti studiranja na FFZG-u i što fakultet čini posebnim, a ako imate još kakvih pitanja oko upisa na Filozofski fakultet možete se obratiti našem Info centru.