Programom „Istraživački projekti“ financiraju se temeljna istraživanja koja stvaraju novo i unapređuju postojeće znanje o određenome području i koja su usmjerena na bolje razumijevanje predmeta istraživanja, kao i primijenjena istraživanja koja se provode s jasnim tehnološkim, gospodarskim ili društvenim ciljevima.

Natječaj je otvoren za prijave bilateralnih i multilateralnih projektnih prijedloga sa švicarskim i slovenskim istraživačima u okviru Weave inicijative.

Rok za prijavu: 5. listopada 2022. do 13:00 sati (CET)

Trajanje financiranja projekta: 4 godine

Upiti vezani uz prijavu na natječaj mogu se postaviti na e-mail adresu: istrazivacki@hrzz.hr. Odgovori na upite objavljivat će se na mrežnoj stranici HRZZ-a.

Dodatni upiti za postupak prijave na Filozofskome fakultetu mogu se slati na e-mail adresu: projekti@ffzg.hr.

• U cilju uspješne prijave na Natječaj, molimo prijavitelje da pravovremenopošalju ispunjeni obrazac Suglasnost za prijavu projekta u Word formatu na e-mail: projekti@ffzg.hr
  • Ljubazno molimo prijavitelje da se za dokumentaciju za potpis čelnika organizacije (dekana Fakulteta) pravovremeno obrate na: projekti@ffzg.hr.

Tekst Natječaja, upute, obrasci i informacije